Комунальний заклад “Міська дитяча клінічна лікарня”  м. Івано-Франківська нагороджено як краще підприємство з охорони праці Івано-Франківської області

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.
Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

26.04.2018  року департаментом  охорони  здоров’я облдержадміністрації спільно з  обласним  комітетом профспілки  працівників  охорони  здоров’я проведено  нараду-семінар  з питань  охорони  праці, на якому комунальний заклад “Міська дитяча клінічна лікарня”  м. Івано-Франківська нагороджено як краще підприємство з охорони праці Івано-Франківської області.

Також, провідний інженер з охорони праці комунального закладу “Міська дитяча клінічна лікарня”  Майструк Оксана Степанівна зайняла почесне ІІІ місце у  Всеукраїнській вікторині “Охорона праці у закладах охорони здоров’я”.