УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків – роз’яснення від МОН і МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України закликає батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення.  Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о міністра охорони здоров’я Уляни …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Вітаємо з народженням!

Управління охорони здоров’я міської ради інформує про те, що за минулий тиждень в міському клінічному перинатальному центрі народилося 27 хлопчиків і 21 дівчинка! Нехай батьки і діти будуть здорові і щасливі!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Міський голова привітав бухгалтерів з професійним святом

Міський голова привітав  бухгалтерів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста, в тому числі і закладів охорони здоров’я з Днем бухгалтера. Управління охорони здоров’я міської ради приєднується до вітань! Бажаємо, щоб  робота приносила задоволення, колеги цінували за важливість праці, а всі заслуги були враховані! Будьте щасливі, кохані, обдаровані долею, винагороджені добротою!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація!

В закладах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради проходять тренінги на тему: «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». Ініціатори тренінгу, члени Громадської організації «СЛІД», зазначають, що мета такої інформаційної діяльності зробити так, щоб кожна людина з інвалідністю змогла реалізувати себе в житті. Для цього потрібна архітектурна, транспортна та інформаційна доступність до необхідних закладів. Як от: пошти, …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Вітаємо з народженням!

Управління охорони здоров’я міської ради інформує, що за минулий тиждень в міському клінічному перинатальному центрі народилося 34 хлопчики і 26 дівчаток. Нехай діточки ростуть здоровими і щасливими на радість батькам!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ