Щодо збільшення тарифу на оплату медичних послуг

Збільшено тариф на оплату медичних послуг з лікування онкологічних захворювань у дітей та лікування мультирезистентного туберкульозу
? Тариф на діагностику та хіміотерапевтичне лікування онкозахворювань у дітей збільшено в 4,7 рази. Це дозволить надавати якіснішу допомогу дітям з такими захворюваннями, зокрема, забезпечити маленьких пацієнтів найбільш сучасними лікарськими засобами для подолання недуги.
? Тариф на лікування мультирезистентного, тобто стійкого до лікування, туберкульозу збільшено на 40%. Вилікувати мультирезистентний туберкульоз важче і дорожче, ніж туберкульоз, чутливий до антибіотиків. За даними ЦГЗ МОЗ України, частка пацієнтів, що мають мультирезистентну форму туберкульозу в Україні становить близько 20% від усіх хворих на туберкульоз – це майже 6 000 осіб. Збільшення тарифу дозволить забезпечити їх лікування.
❗️ Збільшене фінансування медичні заклади, що надають послуги з лікування цих захворювань, отримають вже з 1 вересня. Найближчим часом НСЗУ почне приймати заявки на укладання додаткових договорів з цими закладами на фінансування за підвищеними тарифами.
? Джерело: НСЗУ
☝️ Підписуйтеся на сторінку та долучайтеся до наших груп – будьте в курсі усіх важливих новин зі світу медицини?
▪️Facebook –

facebook.com/meditory.com.ua
▪️Telegram – t.me/meditory
▪️Спілка лікарів України –

facebook.com/groups/meditory.com.ua
▪️Група «Керівники закладів охорони здоров’я» –

facebook.com/groups/medical.administration/
▪️ Медичні заходи, конференції, семінари, форуми, вебінари –

facebook.com/groups/medical.event/