УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МОЗ буде централізовано оснащувати приймальні відділення та екстренку через ДП «Медичні закупівлі України»

Централізовані закупівлі через відповідне підприємство Міністерства охорони здоров’я дадуть змогу збільшити конкуренцію, забезпечити прозорість і отримати найнижчі ціни. Саме тому повертаємо цю роботу до ДП «Медичні закупівлі України». Про це на засіданні Уряду заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Проаналізувавши роботу опорних закладів охорони здоров’я, у яких є відділення екстреної медичної допомоги, ми виявили потребу в закупівлі додаткового обладнання. Уряд затвердив постанову, відповідно до якої закупівлі тепер будуть відбуватися централізовано через відповідне підприємство, а саме через «Медичні закупівлі України». Процес буде прозорим та конкурентним, саме таким, як і має бути витрата бюджетних коштів», — сказав Віктор Ляшко.

Додатково, окрім закупівлі понад 600 швидких для повного оснащення системи екстреної медичної допомоги, ДП «Медичні закупівлі України» здійснюватимуть закупівлю ангіографічного та ендоскопічного обладнання для опорних закладів охорони здоров’я України.

Нагадаємо, що за кошти 2020 року «Медзакупівлі України» закупило 416 автомобілів швидкої медичної допомоги типів B (спеціалізований санітарний транспорт) і C (реанімобіль), переднього (2х4) та повного (4х4) приводів, на загальну суму 728 млн грн. Перед прийманням автомобілі проходять ретельну перевірку та контроль із боку фахівців ДП МЗУ, а також із боку залучених незалежних експертів на відповідність технічному завданню.