У ВООЗ прогнозують, що в Європі кількість смертей від COVID-19 до лютого зросте на півмільйона

Кількість летальних випадків від коронавірусної хвороби може значно зрости. Число нових смертей від COVID-19 вже до лютого наступного року в Європі може становити півмільйона. Такий прогноз озвучив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге, пише РБК.Він повідомив, що поточні темпи поширення коронавірусної інфекції в 53 країнах Європейського регіону викликають серйозне занепокоєння. Спираючись на один із прогнозів, Клюге заявив, що у найближчі три місяці в Європі може бути ще півмільйона смертей від COVID-19.

Представник ВООЗ розповів, що лише минулого тижня в Європі було зареєстровано більш ніж половина всіх випадків інфікувань та майже половина всіх смертей, що сталися від початку пандемії.

Як повідомляє видання BBC.com, число нових випадків захворювання в Європі щодня зростає майже шість тижнів поспіль, а кількість нових смертей на день – трохи понад сім тижнів поспіль: на цей час це близько 250 тис. випадків та 3600 смертей на день.

У трійці лідерів за темпами зростання кількості заражень та смертей стали Росія, Україна та Румунія. За даними українського МОЗ, за минулу добу в країні було зафіксовано 696 летальних випадків, інфікувалося коронавірусом 26 488 людей.

Слід зазначити, що український лікар Тарас Жиравецький вважає, що в Україні щодня коронавірусом інфікується понад 100 тисяч людей, а кожний 20-й потрапляє в лікарню.