Стрес і його вплив

Стрес, відсутність рівноваги, внутрішня тривога не замовкає – це наша навколишня реальність. Кожен і кожна зараз у тих обставинах, які важко осягнути розумом. Бо насамперед вони ранять душу ❤️‍????
Що із цим робити? Де віднайти джерело сили? Як перестати чути свист ракет, коли небо чисте? Як не соромитися пожалітись, бо «комусь зараз ще гірше»? Як не боятися у себе самого запитати: «Чуєш, а ти як?»
❗️Не ігноруй себе. Не відкладай себе до перемоги. Це відповідально, не давати стресу перемогти. А зізнатися собі, що «я не ок і мені важко» – не слабкість, а мужність.
Додайте до своєї аптечки самодопомоги анімаційні відеоролики, які разом із потужною творчою командою створено в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олена Зеленська.
За посиланням – перший відеоролик, який присвячений природі стресу і його ролі в нашому житті ???? https://bit.ly/3Zt3m1n
ℹ️ Цикл відеороликів створено ГО «Безбар’єрність» спільно з Міністерство охорони здоров’я України за підтримки World Health Organization (WHO).
Наразі доступні чотири епізоди, в роботі – ще чотири ????
????????‍♀️ Всі серії мають субтитрування та переклад українською жестовою мовою (дякуємо Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю), тож є доступними для людей з порушеннями зору та слуху.
Дякуємо неймовірній творчій команді – художнику-мультиплікатору Сашкові Диниленку, сценаристу і письменнику Маркові Лівіну, аніматорці та ілюстраторці Марині Веремеєнко, актору та диктору Дмитрові Гаврилову.
Більше про те, як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайся на ????https://bf.in.ua/turbota