Всесвітній тиждень імунізації 2023: ЗСУ захищають нас від ворогів, а ми маємо захистити себе від хвороб!

Здоров’я українців залишається найважливішим пріоритетом країни й дотримання Календаря щеплень відіграє в цьому ключову роль????
Сьогодні в умовах війни імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.
Ніхто не повинен померти від хвороби, яку можна попередити вакциною. У нас й так вистачає ворогів!
В Україні всі діти мають обов’язково отримати щеплення проти десяти захворювань:
????туберкульозу,
????поліомієліту,
????дифтерії,
????кашлюка,
????правця,
????кору,
????гепатиту В,
????гемофільної інфекції,
????краснухи,
????епідемічного паротиту.
Ці вакцини безоплатні, їх закуповують державним коштом. Ви можете зробити їх в медичному закладі безоплатно.
Переривання планової вакцинації навіть на короткий період, підвищує ймовірність спалахів інфекцій і захворювань, які попереджає вакцинація.
????В останні роки показники охоплення щепленнями в Україні не перевищували 80%. Відтак, ще в жовтні 2021 року в Україні зафіксували спалах поліомієліту, а в січні 2022 року виявили другий випадок захворювання. Тепер в країні зафіксовано і спалах кору.
Вакцинація — єдиний спосіб захиститися від потенційно смертельних недуг і можливість уникнути додаткових навантажень і на здоров’я громадян, і на систему охорони здоров’я загалом. Щороку вакцинація рятує 2–3 млн людей в усьому світі від небезпечних захворювань та щороку запобігає 1,5 млн летальних випадків унаслідок інфекційних хвороб.
????Докладно: https://bit.ly/3N8634W