Понад 100 тисяч людей вже отримали рішення експертних команд з оцінювання повсякденного функціонування, більш як 40 тисяч лікарів щодня працюють у новому цифровому форматі. Замість бюрократії — прозорий, зручний і безпечний процес оцінювання повсякденного функціонування.
Вперше система працює єдиною по всій країні — без розбіжностей у регіонах і з можливістю швидкого доступу до рішень.
«Ці цифри — свідчення масштабності трансформації. Уперше система оцінювання стала єдиною для всієї країни, без розбіжностей у регіонах та з можливістю швидкого доступу до рішень. Система є цифровою – зручною і прозорою», — Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку.
Нова електронна система побудована навколо потреб людини. Вона дозволяє комплексно оцінити стан здоров’я та життєві обмеження — і забезпечити своєчасний доступ до підтримки, реабілітації та соціальних сервісів.
Усі етапи — від направлення лікаря до рішення експертної команди — відбуваються в електронному середовищі.
Оцінювання можливе у зручному форматі:
• очно у закладі,
• дистанційно з використанням телемедицини,
• заочно,
• з виїздом додому або до лікарні.
Система захищена, зручна та доступна всім медичним закладам України — незалежно від форми власності чи договорів з НСЗУ.
Прозорість, конфіденційність, збереження всіх рішень і електронне підписання документів — це новий стандарт взаємодії з державою.
Електронна система оцінювання повсякденного функціонування була розроблена Міністерством охорони здоров’я у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України та за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконує Фонд Східна Європа.