УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вакцинація та спроможність медичної системи — дві «опори» для подолання COVID-19

Боротьба з пандемією COVID-19 залишається одним із пріоритетів роботи Уряду. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 16 липня 2021 р. з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду».

Прем’єр-міністр наголосив, що двома головними «опорами» у протидії коронавірусній хворобі є вакцинація та підготовлена медична система.

Уряд посилює спроможність медичної системи

«Попри відносно спокійну ситуацію з COVID-19 ми все одно посилюємо спроможність медичної системи. В Україні триває додаткове переобладнання медичних закладів, у тому числі — підведення централізованого кисню. Наразі відсоток забезпеченості киснем ліжкового фонду становить 95%. При цьому відсоток зайнятих ліжок — близько 8%», — повідомив Глава Уряду.

Збільшується кількість вакцинацій

Д. Шмигаль також зауважив, що шостий тиждень поспіль спостерігаються рекордні цифри вакцинації: за перші 2 тиж місяця зроблено мільйон щеплень.

«Вакцинація в Україні відбувається на базі трьох платформ. Це мобільні бригади вакцинації (їх 500), пункти щеплень (їх 1200) і центри вакцинації (більше 200). В Україні наразі є необхідна кількість якісних та безпечних вакцин, аби задовольнити попит усіх охочих. Загалом до кінця липня в Україну заплановано поставити більше 8 млн доз вакцин», — зазначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр закликав усіх українців захистити себе й своїх рідних та отримати вакцину проти COVID-19.