Смерть від «Дельти»: у Львівській області помер 36-річний чоловік

На Львівщині зафіксували летальний випадок від небезпечного штаму «Дельта» – чоловік, який помер, не був вакцинований проти коронавірусу. Про це повідомила головна санітарна лікарка Львівської області Наталія Іванченко на власній фейсбук-сторінці.«Дельта-штам коронавірусу забрав життя мешканця Стрийського району Львівщини, якому було лише 36 років», – йдеться в повідомленні.

Наталія Іванченко підкреслила, що померлий не був щеплений від коронавірусної інфекції. Також чоловік не виїжджав за межі Львівської області.

За інформацією Іванченко, пацієнт поступив до лікарні у важкому стані, якого відразу помістили у відділення реанімації та інтенсивної терапії.  Вона повідомила, що він був на апараті штучної вентиляції легень.

«За його життя медики боролися 8 днів. Пацієнт мав супутню патологію – цукровий діабет, тобто був у групі ризику і потребував вакцинації», – написала Іванченко.

Врятувати чоловіка не вдалося.

Головна санітарна лікарка Львівської області підкреслила, що наявність штаму «Дельта» підтвердили в референс-лабораторії Центру громадського здоров’я  МОЗ України.

Нагадаємо, що у Тернопільській області «Дельта»-варіант COVID-19 виявили у 9-місячної дитини.

Слід зазначити, нещодавно британські вчені виявили, що вакциновані двічі можуть поширювати штам «Дельта» так само як невакциновані.