Волонтери передали українським лікарням понад 5 тисяч одиниць медичного обладнання

З початку широкомасштабного вторгнення українські волонтерські та громадські організації, бізнес-спільнота і благодійні фонди щоденно працюють на забезпечення потреб медичної системи. Поки наші лікарі надають цілодобову медичну допомогу, рятуючи життя українців в умовах війни, благодійники долучилися до іншого фронту боротьби – сьогодні вони передають лікарням необхідні медичні препарати та обладнання.

«Задля цільового забезпечення наших лікарів та пацієнтів МОЗ здійснює через систему “MedData” збір пріоритетних потреб від закладів охорони здоровʼя. І для оперативнішого їх забезпечення співпрацюємо з великими організаціями, фондами та бізнес-спільнотою. Кожен, хто працює на нашу спільну перемогу, – герої. Тож вдячні усім партнерам, які в умовах війни проявляють притаманну українцям згуртованість та кооперацію задля спільних результатів», –  заявила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Зокрема, триває активна співпраця зі CEO Club та їхньою ініціативою HelpUkraine center, до якої приєдналися великі українські підприємства, благодійною організацією «100% ЖИТТЯ», благодійними фондами «Пацієнти України» та «Крила надії», «МАПУ – Міжнародна Асоціація підтримки України»/CF IASU», Національною агенцією гуманітарної допомоги ZDOROVI, благодійною організацією «Центр волонтерства та захисту», БФ «Дихай», Центром медичних технологій при консалтинговій компанії «СІВІТТА Україна», НСОУ «Пласт», громадською організацією «UA Brokers Without Borders», Тернопільським національним медичним університетом ім. І. Горбачевського й іншими. Взаємодія з громадськістю та бізнесом відбувається на рівні обʼєднання зусиль у зберіганні, сортуванні та обліку медичних вантажів, їх раціональному розподілі, логістиці у регіони.

Протягом березня – квітня зазначеними організаціями було залучено та передано для медичних закладів:

  • медичного обладнання – 5234 одиниці;
  • лікарських засобів – 7 920 083 одиниці;
  • витратних матеріалів – 58 229 одиниць;
  • іншого медичного забезпечення – 1 267 448 одиниць.

Міністерство охорони здоров’я дякує усім партнерам, які допомагають українській медичній системі.
Для широкої та ефективної взаємодії запрошуємо інші організації, фонди, спільноти, які отримують медичні гуманітарні вантажі, приєднуватися до співпраці. Для цього необхідно заповнити форму.

Подолаємо агресора спільними зусиллями!