В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ СТАРТУЄ КОНКУРС ПРОЄКТІВ ТА ПРОГРАМ розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства

На виконання рішення Івано-Франківської міської ради від 18.12.2019 р. № 334-34 «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в м. Івано-Франківську на 2020-2025 роки» (із змінами), оголошується проведення міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2023 році.
Учасниками конкурсу є:
– громадські та благодійні організації міської громади;
– громадські та благодійні організації при закладах та установах культури міської громади;
– громадські та благодійні організації при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міської громади;
– ОСББ, будинкові, вуличні та квартальні комітети, житлово-будівельні кооперативи, що діють на території міської громади;
– мешканці багатоквартирних будинків міської громади, що отримали дозвіл виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на від’єднання житлового будинку від систем (мереж) централізованого опалення в цілому.
Конкурс проводиться на умовах співфінансування проєктів та програм за формулою: 70 % кошти міського бюджету + 30 % кошти учасника конкурсу.
Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм громадських та благодійних організацій для 1 заявника – 50 тис. грн.
Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм громадських та благодійних організацій при закладах та установах культури для 1 заявника – 40 тис. грн.
Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм громадських та благодійних організацій при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах для 1 заявника – 100 тис. грн.
Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм ОСББ, будинкових, вуличних та квартальних комітетів, житлово-будівельних кооперативів для 1 заявника:
– для будинків поверховість від 1 до 4 поверхів – 70 тис. грн.;
– для будинків поверховість від 5 і більше – 105 тис. грн.
Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм мешканців багатоквартирних будинків для переходу на індивідуальне опалення (модернізація, реконструкція загальнобудинкових мереж газопостачання) для 1 заявника – 140 тис. грн.
Детальнішу інформацію про умови конкурсу та бланки для підготовки проєктної заявки можна завантажити на сайті http://konkurs.mrada.if.ua.
Проєкти та програми на участь у конкурсі потрібно надсилати на електронну скриньку konkurs.if@ukr.net, з 01.03.2023 року до 30.03.2023 року 17.15 год.
Зареєстрованими на участь у конкурсі вважаються ті проєкти та програми яким присвоєно реєстраційний номер!
В умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні фінансування заходів поданих проєктів та програм буде здійснюватись відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (із змінами).
За більш детальною інформацією звертайтеся в Секретаріат Івано-Франківської міської ради – вул. Грушевського, 21, каб. 405, тел.: 55-64-99, 55-20-04, 097-67-163-85.
Пріоритетними вважаються проєкти та програми волонтерського спрямування.