Здорова прогулянка: У Івано-Франківську можна безкоштовно навчатися скандинавській ходьбі та перевірити свій стан здоров’я

У суботу, 22 квітня, запрошуємо мешканців Івано-Франківська долучитись до «Здорової прогулянки» біля Вічевого майдану, під час якої всі охочі разом з інструктором зможуть навчитися скандинавській ходьбі й перевірити свій стан здоров’я.

Працюватиме медична зона, де учасники зможуть виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові, проконсультуватися з сімейним лікарем. Усі охочі зможуть зробити кардіограму, дерматоскопію та вакцинуватися від COVID-19.

Заняття зі скандинавської ходьби з інструктором будуть проходити з 13:00 до 16:30 за спеціальним маршрутом, старт на Вічевому майдані.

Для того, аби взяти участь у прогулянці, потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/IFzdorovaprogulyanka

Зареєстровані учасники отримають спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я, а також подарунок по завершенню прогулянки.

На сцені ведучий буде проводити розіграші на тему здоров’я, де за правильні відповіді можна отримати приємні подарунки.

Така оздоровча подія – можливість потурбуватися про своє здоров’я та провести час з користю на свіжому повітрі з родиною і друзями.

Захід ініційовано Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ України в межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19. В Івано-Франківську захід проводиться за підтримки Івано-Франківської обласної адміністрації, Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.