УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги батьків – в Міській дитячій клінічній лікарні працює катамнестичний кабінет!

Передчасно народжені дітки та малюки, котрі мають проблеми зі здоров’ям протягом першого місяця від народження й перебували в інтенсивній терапії, мають змогу проходити реабілітацію та огляд спеціалістів в Катамнестичному кабінеті, що знаходиться в Міській дитячій лікарні по вул.Чорновола.
Тут діток можуть обстежити: педіатр, офтальмолог, невропатолог та лор, лікар-імунолог проконсультує щодо щеплень, також, за потреби, дитині можна зробити УЗД та масаж.

Крім того, в закладі після ремонту відкрили басейн для діток, яким рекомендовано лікувальне плавання.
На обліку в Катамнестичному кабінеті перебувають дітки від одного місяця до двох років і проходять консультації спеціалістів не рідше як раз на три місяці.
В Катамнестичному кабінеті працює комп’ютерна система «Дорадо», яка заносить до єдиного реєстру діток з серйозними проблемами зі здоров’ям з Міського клінічного перинатального центру, Обласного перинатального центру та Обласної дитячої лікарні.

Реєстратор, маючи на обліку всіх пацієнтів, може сам запрошувати мам в Катамнестичний кабінет. Відтак, матусі, які виписуються з дітьми з відділень інтенсивної терапії, та, які ще перебувають на лікуванні там, отримують контактний телефон та координати Катамнестичного кабінету.