Лікарі-стоматологи Міської дитячої стоматполіклініки взяли участь в IX(XVI) з’їзді «Асоціації стоматологів України»

18-19 жовтня 2018р. в м. Києві відбувся IX(XVI) з’їзд «Асоціації стоматологів України» «Національна програма профілактики основних стоматологічних захворювань як складова державної системи охорони здоров’я України».
В з’їзді прийняли участь представники Міської дитячої стоматполіклініки  м. Івано-Франківська: головний лікар Стефанків Т.Б. та завідувачка відділенням Василик Г.А.
18.10 делегати взяли участь у наступних симпозіумах:
1. Симпозіум «Інфекційний контроль в стоматологічній практиці : європейські настанови». Симпозіум для організаторів стоматологічних клінік.
2. Науково-практичний симпозіум «Мультидисциплінарний підхід до скронево-нижньощелепних розладів (Temporomandibular disorders)».
3. Симпозіум «Фармакологічні та профілактичні засоби в практиці лікаря-стоматолога».
19.10 пройшов з’їзд громадської організації «Асоціації стоматологів України». Учасників з’їзду вітали: Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, професор О.В.Богомолець, Заступник Міністра охорони здоров’я, доктор медичних наук Роман Ілик, Народний депутат України, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.
Представникам влади були передані матеріали з’їзду у вигляді письмового звернення делегатів до Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та МОЗ України. В зверненні йшлося про те, що ключевий національний пріоритет – це доступність та якість стоматологічної допомоги.
Також, під час проходження з’їзду, було обрано Голову асоціації стоматологів України. Одноголосно на другий термін було обрано доктора медичних наук, професора , Ірину Мазур.