УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Британські вчені знайшли простий спосіб прискорити одужання від COVID-19

Дослідники з Оксфордського університету повідомили про метод, який допоможе пришвидшити процес одужання після коронавірусної інфекції. Таку інформацію сповіщає «РИА Новости».Повідомляється, що одним із дієвих способів прискорити одужання після COVID-19 є застосування інгалятора від астми. Науковці провели дослідження та з’ясували, що будесонід (активна речовина ліків проти астми) позитивно впливає та прискорює процес відновлення після коронавірусної хвороби. Фахівці наголошують, що будесонід має протизапальну та протиалергійну дію.
Вчені заявили, що інгалятор допомагає скоротити час одужання пацієнта з COVID-19 в середньому на три дні.
«Міністерство охорони здоров’я продовжить відстежувати результати випробувань цього методу лікування при надходженні нових даних і скоректує рекомендації у разі необхідності», – повідомила Джо Черчилль, заступниця керівника британського МОЗ.
Лікарі у Великій Британії планують використовувати дані ліки індивідуально для кожного окремого випадку. Фахівці також відзначили, що будесонід можна застосовувати для боротьби з коронавірусом і в домашніх умовах.
Професор Річард Хоббс, один з учасників дослідження, назвав це відкриття «важливою віхою для пандемії».
Слід зазначити, що питанням пошуку ліків проти коронавірусної інфекції також опікуються й українські вчені з НАН.
Раніше повідомлялося, що у Центрі громадського здоров’я надали рекомендації як поводити себе астматикам під час пандемії коронавірусу. За інформацією Центру контролю і профілактики захворювання США (CDC), хворі на астму більш вразливі до коронавірусу тому, що він може спричинити напад астми або пневмонію у цієї категорії пацієнтів.