УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вакцинацію в Україні треба прискорити вдвічі, щоб до кінця року щепити 70% населення – KSE

Темпи вакцинальної кампанії, яка триває в Україні, необхідно нарощувати, щоб до кінця року імунізувати 70% дорослого населення. Про це пише РБК-Україна з посиланням на Центр економіки охорони здоров’я KSE.

Експерти наголосили, що в Україні темпи імунізації громадян є вищими за середньосвітові та європейські показники на 1,4% за тиждень.

Однак, на думку експертів, такі показники є недостатніми. Фахівці з KSE зазначили, що слід пришвидшити темпи вакцинації українців вдвічі, щоб до кінця 2021 року щеплення проти COVID-19 отримали 70% дорослих.

«Але цього недостатньо, вже зараз необхідно її прискорити у два рази, щоб вийти на показник у 70% вакцинованого дорослого населення до кінця 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Україні розпочався п’ятий етап вакцинації населення проти коронавірусу. Тепер щеплення можуть одержати всі охочі, які досягли 18 років у центрах вакцинації в усіх регіонах країни.

Слід зазначити, що МОЗ планує скоротити інтервал між введенням першої та другої дози вакцин від COVID-19 для пришвидшення темпів імунізації населення. Для прийняття такого рішення відомство керується даними досліджень вчених.

Також стало відомо, що в Україні вперше зробили щеплення від коронавірусу дітям, бо вони можуть стати мішенню для штаму «Дельта». Першу дозу вакцини Pfizer-BioNTech отримали п’ять дітей у Чернівецькій області.