УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У ВООЗ вважають, що ліквідувати або викорінити COVID-19 не вдасться – вірус мутує

Попередні надії на викорінення вірусу SARS-CoV-2, який викликає коронавірусну хворобу, зменшуються, оскільки він продовжує мутувати й буде розвиватися як пандемічні віруси грипу. Про це під час брифінгу сказав виконавчий директор програми Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій Майк Райан, пише ТСН.«Я думаю, що цей вірус тут, щоб залишитися з нами, і він буде розвиватися, як пандемічні віруси грипу, він перетвориться в один з інших вірусів, що вражають нас», – заявив д-р Майк Райан.

Вірус, за його словами, продовжує мутувати.

У Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, що наразі захворюваність в сіті вийшла на плато на рівні 4,5 млн офіційно виявлених нових випадків коронавірусної інфеції щотижня.

«Люди сказали, що ми збираємося ліквідовувати або викорінити вірус, але це дуже малоймовірно», – сказав Райан.

Представники ВООЗ впевнені, що якби світ зробив перші кроки на початку пандемії, щоб зупинити поширення вірусу, ситуація сьогодні могла б бути зовсім іншою.

Нагадаємо, що у Німеччині з початку осені розпочав свою роботу Міжнародний центр готовності ВООЗ до пандемій. Новостворений центр необхідний для ефективного попередження наступних епідемій

Нещодавно у ВООЗ назвали новий небезпечний штам, який представляє інтерес – він отримав назву Mu.