В Україні від COVID-19 померла дівчинка, якій виповнився 21 день

Летальний випадок стався у Київській дитячій інфекційній лікарні, куди дитину у тяжкому стані доправила екстрена медична допомога. Дівчинка мала задишку, інтоксикацію та підвищену температуру. Медики боролися за її життя, але врятувати дитину не вдалося. Про це пише видання Українська Правда. Життя.

До лікарні маленька пацієнтка надійшла 27 серпня. Тоді їй виповнилося 15 днів. Дитину доставила до медзакладу екстрена медична допомога.

Головна лікарка Київської дитячої інфекційної лікарні Тетяна Камінська зазначила, що дівчинку госпіталізували до відділення анестезіології інтенсивної терапії, бо вона мала задишку, інтоксикацію та гіпертермію.

Вона повідомила, що у дитини розвинувся тяжкий респіраторний дистрес-синдром – стан, при якому кисень не може потрапити у кров через легені.

Зазначається, що у дівчинки та її матері була підтверджена коронавірусна інфекція. Дитина надійшла до лікарні на п’ятий день хвороби.

Камінська доповнила, що матір дівчинки інфікувалася коронавірусом через тиждень після виписки з пологового будинку.

Повідомляється, що дитину у лікарні обстежили медики та одразу підключили до апарату ШВЛ, але її стан стрімко погіршувався. Дівчинка померла 2 вересня.

Нагадаємо, що в Україні зафіксували другий смертельний випадок через коронавірус серед дітей.

Раніше стало відомо, що у дітей в Україні фіксують небезпечний запальний синдром після COVID-19. В країні почастішали випадки небезпечного мультисистемного запального синдрому у дітей, які перенесли коронавірусну інфекцію. Він проявляється раптово та вражає декілька систем дитячого організму.

Також повідомлялося, що у США число нових випадків захворювання дітей на COVID-19 досягло зимового рівня.