МОЗ ініціює навчання з правил поводження з киснем у медзакладах – Олександр Комаріда

Міністерство охорони здоров’я спільно з колегами з Державної служби надзвичайних ситуацій ініціюють навчання та консультаційну підтримку закладам охорони здоров’я щодо роботи з киснем. Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда під час поїздки до Центральної районної лікарні міста Косів на Івано-Франківщині, де нещодавно сталася пожежа у палаті з хворими на COVID-19.

“Трагедія на Івано-Франківщині стала для всіх дуже дорогим уроком. Тепер ми мусимо бути впевнені, що такого не повториться, тому закликаю усіх медичних працівників долучатися до заходів, які буде проводити МОЗ та ДСНС, і постійно пам’ятати про правила протипожежної безпеки. Ми не можемо наражати на небезпеку людей, які приходять до нас за допомогою та лікуванням”, – наголосив Олександр Комаріда.

Перший заступник міністра подякував керівництву області, колегам з Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області та медиками центральної районної лікарні м. Косів за оперативне реагування та роботу під час трагедії.

Нині лікарня м. Косів працює у звичному режимі, окрім реанімаційного відділення, що постраждало внаслідок пожежі. Та важливо, що усіх, хто потребує медичної допомоги у Косові, також приймають медзаклади Коломиї та Верховини.

Також Олександр Комаріда зустрівся із сім’ями загиблих під час пожежі. За словами заступника міністра, Уряд готовий допомогти подолати наслідки надзвичайної ситуації: “Від імені Уряду приношу співчуття близьким людям загиблих та запевняю у готовності допомогти фінансово і надати психологічну підтримку”.