Нове в лікуванні коронавірусу…

Увесь світ готується до боротьби з новими штамами коронавірусу, вивчаються нові технології лікування пацієнтів задля збереження життя і здоров’я пацієнтів. За матеріалами газети “Українська правда“  

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Вакциновані- значить захищені.

120 медичних працівників міста пройшли ревакцинацію вакциною AstraZenega проти Covid-19 на базі КНП ” Міська дитяча клінічна лікарня ІФМР”. Сподіваємося на хороший імунітет та різке зниження рівня захворюваності на коронавірусну хворобу.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Продукти для здоров’я: що їсти восени, щоб не захворіти.

Осінь – це сезон застуд та розгулу інфекцій. Саме тому в цей період важливо підбирати продукти, які допоможуть не захворіти. Оливкова олія Це дуже корисний продукт, який здатен укріпити імунітет. У складі оливкової олії – мононенасичені жири, вітамін Е і антиоксиданти. Горіхи і насіння Ті, хто їдять горіхи, рідше хворіють, у тому числі серцево-судинними недугами. …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Зима – період загострень атопічного дерматиту

Взимку досить часто можна зіткнутись з такою проблемою як атопічний дерматит. Що це та як його уникнути? Атопічний дерматит (АД) – хронічне запальне захворювання шкіри із спадковим механізмом виникнення. Характеризується ділянками почервоніння, сухості і лущення шкіри (частіше на обличчі, шиї, волосистій частині голови, розгинальній поверхні кінцівок, сідницях), свербежем. Особливості АД: визначальним фактором виникнення є спадковість …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Готуємось до Водохреща: кому не можна пірнати в ополонку

Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг. Жорстких правил щодо пірнання в ополонку не існує, проте: – традиційним купанням є триразове занурення у воду з головою; – перебувати у крижаній воді можна не більше декількох секунд; – у воді треба енергійно та безперервно рухатись; – вийшовши із води, необхідно швидко розтертися рушником …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Що потрібно розповісти дітям про правила пожежної безпеки

Причиною виникнення більшості пожеж є саме людський фактор. Тому кожен із нас має володіти знаннями та навиками безпечної поведінки. Причини пожежі: ? необережність у поводженні з вогнем; ? порушення правил пожежної безпеки; ? пустощі дітей з вогнем; ? аварії та катастрофи на підприємствах. Горюче навантаження у домі формують меблі, килими, книги, одяг, іграшки, побутові прилади, побутова хімія, папір тощо. …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Обережно – ГРИП!

На Житомирщині від ускладнень грипу померла 55-річна жінка. По медичну допомогу хвора звернулася лише на 10-й день хвороби. Перебувала у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. На жаль, жінку врятувати не вдалося — 3 січня хвора померла. Вірус грипу типу А (H1) pdm09 підтверджено лабораторно. Померла належала до групи медичного ризику, мала супутні захворювання. Від грипу …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Медицина майбутнього в світі та Україні: роботизовані протези та 3-D моделі частин тіла

За останні кілька років адитивні технології (3D-друк) упевнено перекочували з галузі наукової фантастики в медицину. За інформацією науково-дослідницької компанії Gartner, у 2016 році світові витрати на медичні продукти, які виготовляються за допомогою 3D-друку, досягли 660 млн дол.Технологію виготовлення фізичних тривимірних об’єктів із використанням цифрових даних розробив американець Чарльз Халл у 1984 році. Через два роки …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Вся правда про алергію на цитрусові фрукти та шоколад

В період новорічних та Різдвяних свят ми всі не проти поласувати мандаринами та цукерками, а особливо діти. Та чи безпечне споживання цих продуктів? Чому вони вважаються алергенами, які симптоми алергії  викликають і що при цьому потрібно робити. Розпочнемо з цитрусових. В апельсинах, мандаринах, лаймах, грейфрутах та інших представників цитрусових містяться білки (напр., профілін), які іноді …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Що таке синдром “рука-нога-рот”

Синдром “рука-нога-рот” – інша назва інфекційного захворювання, що викликане вірусом Коксакі. Це ентеровірусне захворювання, яке передається повітряно-крапельним та фекально-оральним шляхами. Найчастіше вірус підхоплюють діти до п’яти років. Насправді, Коксакі – це група вірусів із 30 активних ентеровірусів. Вони розмножуються в шлунково-кишковому тракті. Інкубаційний період 7-10 днів. Як правило, вірус привозять із подорожей іншими країнами. Симптоми …

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ