УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ще 5 років: у МОЗ спрогнозували продовження пандемії COVID-19

Епідемія коронавірусу буде тривати ще декілька років – від двох до п’яти. Про це в інтерв’ю BBC розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін.Посадовець на питання, скільки українцям ще жити у карантині, відповів, що у цьому році це точно не закінчиться.

«Вірус швидко мутує і кожного місяця ми можемо стикатися з новими штамами. Але і наука не стоїть на місці, з’являються нові вакцини», – сказав Кузін.

Він підкреслив, що це триватиме ще декілька років.

«Це буде тривати принаймні ще кілька років. Від двох до п’яти. Поки не з’явиться якась загальна світова стратегія профілактики у вигляді або універсального щеплення, або лікування», –зауважив головний санлікар.

Нагадаємо, голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат Михайло Радуцький призвав Національну поліцію та Держпраці посилити контроль за дотриманням маскового режиму. Він побачив, що українці все частіше носять у приміщеннях маски або на підборідді, або зовсім їх не носять.

Раніше головний санлікар України Ігор Кузін повідомив, що в країні не будуть застосовувати каральні методи для тих, хто відмовився від вакцинації проти COVID-19.