МОЗ придбало понад 14 тисяч флаконів Ремдесивіру для терапії пацієнтів з COVID-19

Держпідприємство «Медичні закупівлі України» підписало договір на закупівлю 14 346 флаконів препарату Ремдесивір, який необхідний для лікування хворих на коронавірус, пише пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Публічні закупівлі проводилися через електронну систему Prozorro. Повідомляється, що в аукціоні брали участь чотири кваліфікованих учасники. Завдяки прозорій системі закупівель, вдалося заощадити 1,5 млн гривень. Зазначається, що загалом було витрачено на придбання препарату 4,8 млн гривень.

У МОЗ додали, що закупівля проходила за спрощеною процедурою, бо Ремдесивір входить до переліку товарів, які  необхідні для запобігання поширенню COVID-19.

Повідомляється, що ДП «Медичні закупівлі України» вже вдруге закуповує Ремдесивір. Першу закупівлю держпідприємство проводило у вересні-жовтні минулого року.

У відомстві доповнили, що в межах цьогорічного договору, постачальник має повідомити орієнтовний графік поставки препарату протягом 14 робочих днів з моменту його підписання.

Нагадаємо, що в Україні Ремдесивір включили у протокол лікування COVID-19.

Раніше стало відомо, що Україна закупила нову партію препарату Тоцилізумаб для терапії коронавірусної інфекції. Препарат буде розподілений до регіонів для надання своєчасної допомоги тяжкохворим пацієнтам з COVID-19.