Від невідомої хвороби в Африці померло вже 165 дітей

Щодня від невідомого захворювання, поширення якого зафіксували в кінці серпня, вмирає чотири дитини. Хвороба вражає дітей віком від 0 до 5 років, пише Кореспондент.В південно-західній частині Демократичної Республіки Конго у районі міста Гунга з кінця серпня вже зафіксували щонайменше 165 летальних випадків  в результаті лихоманки, що викликає анемію.

Керівник провінційного відділу охорони здоров’я повідомив, що у постраждалих також є ознаки малярії.

«У них малярія, коли проводять тест, він показує позитивний результат, але, крім малярії, діти також можуть страждати від іншого захворювання, про яке ми не знаємо, але воно викликає анемію», – сказав д-р Жан-П’єр Басаке.

Він закликав місцеве населення використовувати оброблені інсектицидами протимоскітні сітки та відвідувати медичні установи для безкоштовного лікування.

Тим часом керівник обласного управління охорони здоров’я оголосив про розслідування міністерства охорони здоров’я, щоб найближчим часом виявити захворювання та посилити лікування.

Бургомістр сільської комуни Мукеді Ален Нзамби, в чию юрисдикції входять села Лозо Мунене і Кінзамба, реєструється в середньому чотири смерті щодня.